Turniej Klas Mundurowych | Q-medals Standard Plus

Cechy medalu:
Wymiary: 65 x 70 mm
Wstążka: standardowa czarna o szer. 20 mm
Kolor medalu: biały
Informacje dodatkowe: wybrane elementy lakierowane

Opis

Turniej Klas Mundurowych z unikalnymi medalami od Tryumf

Kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Klas Mundurowych odbyła się pod patronatem Ministra Obrony Narodowej. Na reprezentantów czekał szereg zadań, które miały na celu nie tylko sprawdzenie ich sprawności fizycznej, ale również wiedzy. Impreza przyciągnęła tłumy kibiców, którzy chcieli sprawdzić, jak mundurowi poradzą sobie z postawionymi zadaniami. Atmosfera była naprawdę przyjazna, a na każdym kroku wyczuwalne były zasady fair-play. Wszystko to złożyło się na to, że zarówno kibice, jak i zawodnicy dobrze się bawili, a Turniej Klas Mundurowych z pewnością na długo zagości w ich pamięci. Efektem dwudniowej rywalizacji było wyłonienie najlepszej drużyny, która została wyróżniona pamiątkowymi nagrodami. Imprezę docenili również sponsorzy, którzy nagrodzili uczestników symbolicznymi medalami naszego autorstwa.

Seria Q-Medals, czyli jakość ponad ceną

Medal, który wykonaliśmy na Turniej Klas Mundurowych, opiera się na serii Q-medals. Zastosowanie tego modelu pozwoliło nam ograniczyć koszta produkcji. W rezultacie klient mógł zaoszczędzić, zachowując tę samą jakość. Seria Q idealnie nadaje się, w chwili kiedy nakład medali jest niewielki. Wykonanie nadruku na gotowej bazie jest znacznie tańsze niż wyprodukowanie dedykowanego medalu na zamówienie. Serię Q stworzyliśmy, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Medale odlewane wykonane są w nowej technologii uszlachetnionego formowania przestrzennego, zapewniającej doskonałą jakość, niezwykłą trwałość oraz pełne odwzorowanie kolorów. W połączeniu z krótkim terminem realizacji sprawia to, że nasze medale na zamówienie one częstym wyborem, który dokonują klienci na całym świecie.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy