Turniej hokeja U11 | Vision Medals

Medal na Turniej hokeja U11 przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić najlepszych sportowców.

Cechy medalu:
Wymiary: 100 x 100 mm
Kolor medalu: czarny, złoty, srebrny, brązowy
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy UV

Opis

Niemiecka drużyna hokejowa z naszymi medalami

Hokej na lodzie to sport drużynowy, który łączy ze sobą ludzi. Dzięki niemu młodzi sportowcy poznają zasady sportowego współzawodnictwa, zawiązują przyjaźnie na całe życie, a rozgrywane mecze hokeja dają im niesamowitą radość. Drużyną, która zaraża pasją do hokeja niemieckich młodzików, jest Young Dragons, zrzeszająca 130 młodych zawodników. Oprócz tego stowarzyszenie organizuje turniej hokeja U11, podczas którego zawodnicy biorą udział w meczach na lodzie na całym świecie. Tegoroczne rozgrywki hokejowe były pełne emocji, a atmosferę dodatkowo podgrzewały przygotowane przez nas medale na zamówienie.

Oryginalne medale na turniej hokeja

Każda liga hokeja składa się z ludzi z pasją, dlatego nagrody hokejowe, które dla nich tworzymy, również muszą takie być. Okazją do stworzenia czegoś wyjątkowego był dla nas turniej hokeja U11. Podczas tego ważnego dla wielu sportowców wydarzenia, rozegrano wiele meczów, a zawodnicy zdobyli całą masę punktów. Zwieńczeniem ich niebywałego wysiłku były medale Vision w czterech kolorach: czarnym, złotym, srebrnym oraz brązowym. Na powierzchni każdego medalu umieściliśmy kolorowy nadruk UV, który podkreślał charakterystyczne zdobienia. Ponadto dzięki geometrycznemu kształtowi uzyskaliśmy nowoczesną formę spójną z oczekiwaniami klienta. Całość wyróżniają wychodzące poza obrys nagrody elementy, nawiązujące do hokeja oraz personalizowana wstążka do medalu. Wyszyliśmy na niej najistotniejsze informacje na temat turnieju.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy