Triathlon Sieraków | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 63×75 mm
Wstążka: personalizowana 25 mm
Kolor medalu: srebro antyczne
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

Triathlon Sieraków razem z medalami Tryumf

Triathlon Sieraków to coroczna impreza rozgrywająca się na trzech dystansach ⅛, ¼ , ½ dystansu pełnego triathlonu. Trasa triathlon Sieraków została przygotowana w taki sposób, aby każdy z zawodników dopasował ją do swoich możliwości. Organizator zadbał również o widzów, którzy przybyli kibicować zawodnikom podczas rywalizacji. Masa atrakcji i konkurencji miały zachęcić gości do tego, aby zainteresowali się sportem. Zawodnikom poza dużą grupą kibiców sprzyjała jeszcze pogoda, która dopisywała podczas tegorocznej edycji.

Medal, który przygotowaliśmy specjalnie na to wydarzenie, został wykonany w technologii odlewania ciśnieniowego. Dzięki temu, uzyskaliśmy skomplikowany kształt co w połączeniu z atrakcyjnym malowaniem i personalizowaną wstążką dało niesamowity efekt.

Tworzymy medale na każdą okazję i sportowe wydarzenie

W naszej historii wykonaliśmy medale na zamówienie na setki tysięcy różnych wydarzeń sportowych. Dlatego właśnie staramy się, aby wszystkie nasze medale odlewane były wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Całość produkcji wykonujemy w nowoczesnym parku maszynowym w Stalowej Woli!

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

 

 

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy