Triathlon Events Series Tritour | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 55 x 55 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

Triathlon Events Series, czyli niezwykła impreza triathlonowa

Triathlon Events Series to impreza, która wpisała się w kalendarz lokalnych imprez na stałe. Organizowany od lat Triathlon Events Series stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych imprez tej klasy w kraju. Całość rozgrywek odbywa się w okolicy Jeziora Charzykowskiego, co umożliwiło widzom śledzenie rywalizacji na całym jej dystansie. Dla zawodników przygotowano 3 różne dystanse, na których mogli rywalizować. Organizator przygotował sztafety triathlonowe, na których zawodnicy mogli sprawdzić swoje siły podczas startowania w parach. W czasie trwania rozgrywek panowała znakomita pogoda, co spowodowało, że imprezę odwiedziła duża liść gości. Dlatego organizator zadbał o to, aby zabezpieczyć całą trasę pod względem technicznym i medycznym. Dzięki temu biegacze mogli bezpiecznie ze sobą rywalizować.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji medali odlewanych

Medal, który przygotowaliśmy pod to triathlonowe wydarzenie, wykonaliśmy w technologii odlewania ciśnieniowego. Pozwoliło nam to uzyskać skomplikowany kształt, wyróżniający się na tle innych. Medal zawiera obrotowy element zamontowany wewnątrz, co czyni go unikalnym i jedynym w swoim rodzaju. Medale odlewane wykonywane w naszej firmie są efektem wieloletniej pracy, która pozwoliła nam osiągnąć rozwiązania pozwalające na produkcję medali w zaledwie 5 dni roboczych. Całość produkcji przebiega wedle ściśle określonych procesów. Dzięki nim możemy skutecznie kontrolować poszczególne etapy produkcji naszych medali na zamówienie. Ponadto ścisły nadzór nad produkcją pozwala nam wyeliminować wady przed wysłaniem produktu do klienta.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy