Święty Florian | Q-medals Standard Plus

Medal z podobizną Świętego Floriana został umieszczony na medalu dla zasłużonych strażaków.

Cechy medalu:
Wymiary: Ø 60 mm
Wstążka: standardowa brązowa o szer. 20 mm
Kolor medalu: biały
Informacje dodatkowe: wybrane elementy lakierowane

Opis

Święty Florian patron strażaków na medalach typu Q

Patron strażaków Święty Florian oprócz funkcji wojskowych dowodził oddziałem gaśniczym. Według legendy, ocalił płonącą wioskę jednym wiadrem wody. Zmarł śmiercią męczeńską za wstawienie się za prześladowanymi legionistami chrześcijańskimi. Patron strażaków ale także wszystkich zawodów związanych z ogniem m.in. hutników, koksowników czy kominiarzy. Ponieważ, najbardziej kojarzy się jednak z zawodem strażaka postanowiliśmy wykorzystać jego sylwetkę i umieścić Świętego Floriana na awersie medalu dla naszego klienta.

Nadruk wykonaliśmy z dużą precyzją oraz dbałością o każdy szczegół. Wypukłość medalu sięga 0,75 mm, dzięki czemu uzyskaliśmy efekt trójwymiarowości. Tył medalu zostawiliśmy pusty. Przeznaczyliśmy go na osobną tabliczkę z dedykacją dla przyszłych właścicieli tego medalu.

Q-medals to bardzo ładne i szybkie w realizacji medale, które możemy wykonać już w 5 dni roboczych!

Każdy medal za zasługi dla pożarnictwa przygotowywany przez nas zawsze wyróżnia się ciekawym designem oraz nienagannym wykonaniem. Doświadczenie zdobyte przez lata gwarantuje, że usługa będzie wykonana profesjonalnie i na czas.

Medal wykonaliśmy na indywidualne zamówienie naszego klienta. Dlatego też możemy wykonać dowolny medal według indywidualnego projektu. Oferta Tryumf dotycząca pożarnictwa to nie tylko medale. W naszym sklepie internetowym można zamówić także statuetki strażackie z własną personalizowaną tabliczką na podstawie. Bez wątpienia warto wybrać naszą ofertę!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy