Medal Strażacki | Q-medals Standard Plus

Medal strażacki wykonany na stalowej blaszce przy użyciu techniki nadruku kolorowego.

Cechy medalu:
Wymiary:60 x 60 mm
Wstążka: standardowa biała o szer. 20 mm
Kolor medalu: biały
Informacje dodatkowe: wybrane elementy lakierowane

Opis

Medal strażacki za zasługi lub osiągnięcia w pożarnictwie

Prosty i szybki w realizacji medal strażacki z serii Q wykonaliśmy na specjalne zamówienie jednego z naszych klientów. Medal na zawody strażackie miał mieć prosty kształt, dynamiczną grafikę oraz spersonalizowaną tabliczkę umieszczoną na rewersie medalu. Korzystna cena również była tutaj istotna. Wszystkie te wytyczne udało się spełnić dzięki medalowi z serii Q, który ostatecznie wykonaliśmy.

Medal stalowy w białym kolorze poddajemy procesowi nadruku kolorowego. Nadruk wykonujemy z dużą precyzją oraz dbałością o każdy szczegół. Wypukłość medalu sięga 0,75 mm, dzięki czemu uzyskujemy efekt trójwymiarowości medalu.

Tył medalu jest pusty i można na nim umieścić personalizowaną tabliczkę z dowolną dedykacją. Q-medals to bardzo ładne i szybkie w realizacji medale, które możemy wykonać już w 5 dni roboczych!

Każdy medal strażacki przygotowujemy na różnego rodzaju imprezy strażackie, turnieje czy obchody rocznicowe. Co roku tworzone przez nas odznaczenia strażackie są wręczane setkom zasłużonych strażaków.

Medal wykonaliśmy na indywidualne zamówienie naszego klienta. Dlatego też możemy wykonać dowolny projekt na medalu. Oferta Tryumf dotycząca pożarnictwa to nie tylko medale. W naszym sklepie internetowym można zamówić także statuetki strażackie z własną personalizowaną tabliczką na podstawie. Bez wątpienia warto wybrać naszą ofertę!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy