Śnieżny Półmaraton pod Górkę | Vision Medals

Medal przygotowany na bieg wirtualny Śnieżny Półmaraton pod Górkę. Medal wykonany z najwyższej jakości stopu cynku i aluminium w nowej technologii.

Cechy medalu: 
Wymiary: 63 x 70 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

Medal na bieg wirtualny – Śnieżny Półmaraton pod Górkę

Kolejny bieg wirtualny i kolejna realizacja Vision Medals dla Igrzyska Bohaterów. Naszemu klientowi i organizatorowi biegów wirtualnych, zdecydowanie przypadły do gustu medale Vision.

Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w tym ciekawym wyzwaniu, w którym dystans do pokonania to 21,1 km.  Bieg pod górkę można wykonać na raz lub w maksymalnie 4 ratach. Wyzwanie ma przewidzianą osobną interesującą kategorię “Najszybszych Górali”. Jak trafić do tej klasyfikacji? Wystarczy że uzyskasz minimum 1% przewyższenia w biegu. Zwycięzca będzie wyłoniony na podstawie uzyskanego czasu biegu.

Medale stworzyliśmy w naszej odlewni w Stalowej Woli z wykorzystaniem nowej technologii. Medal jest jedną z kilku nagród, które można wybrać zapisując się na to wyzwanie. Na szczególną uwagę zasługuje dbałość o szczegóły, precyzja wykonania medalu i wykonanie kolorowego nadruku. Utrzymanie medalu w niebieskiej, białej i srebrnej kolorystyce nadaje mu zimowego i mroźnego charakteru. Bez wątpienia, wykorzystanie zaawansowanej technologii wykonania sprawia, że nawet najmniejsze szczegóły są na nim bardzo dobrze widoczne. Sublimacyjna wstążka w podobnej kolorystyce z nazwą wyzwania dopełnia całokształtu.

Jeden medal na wiele imprez – Vision Medals

Stworzyliśmy nowy rodzaj medali, który rozwiązuje wiele problemów organizatorów. Dzięki wykorzystaniu techniki nadruku kolorowego na medalu odlewanym nasz produkt można wykorzystać na wielu imprezach. Bez wątpienia, można go także wykorzystać w różnych kategoriach wiekowych, dystansowych etc. Dlatego, sprawdź nasze medale sportowe na zamówienie Vision Medals!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy