Skywayrun Gdańsk | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 45 mm
Wstążka: personalizowana o szer. 20mm
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

Skywayrun Gdańsk z medalami Tryumf

Skywayrun Gdańsk jest największym cyklem biegowym, które rozgrywają się na pasach startowych. Organizator skywayrun Gdańsk przygotował kilka dystansów, aby zawodnicy mogli wybrać odpowiednią trasę do swoich możliwości. Biegi rozgrywają się również w Rzeszowie, Wrocławiu, jak i lotnisku wojskowym w Mińsku Mazowieckim i Poznaniu.

Medale Gdańsk, który przygotowaliśmy na zawody, posiada bardzo atrakcyjny kształt. Bez wątpienia będzie wyróżniał się między innymi medalami. Medal odlany ze stopu cynku i aluminium, został w niektórych miejscach pokryty fluorescencyjną farbą. Dzięki temu uzyskaliśmy ciekawy efekt, który można zobaczyć w ciemnym pomieszczeniu lub po zmroku.

Medale, które spełnią Twoje oczekiwania

Tworzymy medale odlewane już kilkanaście lat i zawsze staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów. Możliwości, które posiadamy są efektem wieloletniej pracy i nieustannego rozwoju. Każdego roku wykonujemy medale na zamówienie, które wręczane są na imprezach sportowych organizowanych na całym świecie. Dlatego, warto zaufać specjalistom i zlecić wykonanie medali naszej firmie!

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

 

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy