Senior League Football Tournament | LaserCut

Geometryczny medal kolorowy z zaokrągleniami dla biegaczy. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 75 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: złoty, srebrny, zielony
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt medalu wycięty laserem

Opis

Nowy wymiar piłkarskiego nagradzania

Piłka nożna uważana jest za nasz polski sport narodowy. Wywołuje ona w nas niesamowite emocje i sprawia, że z zapartym tchem śledzimy garstkę osób, walczących o zdobycie punktu. Łączymy się z nimi w wysiłku, cieszymy ze zwycięstw i smucimy porażką. Na każdym szczeblu spotykamy utalentowanych sportowców, którzy stale podnoszą poziom swoich umiejętności. Dlatego każda liga piłkarska wynagradza i wyróżnia najlepszych zawodników. Dziś sposobem, aby wyrazić uznanie sportowych zasług są nowoczesne medale piłkarskie. Przykładem takiej realizacji jest Senior League Football, czyli medal LaserCut, wykorzystujący wysokiej jakości technologię cięcia metalu.

Nowoczesne medale Senior League Football

Jako doświadczony producent pucharów i medali od lat wykonujemy medale na zamówienie. Są nimi również medale poświęcone piłce nożnej. Jednak niezależnie od tego ile medali wykonujemy, naszym celem jest to, aby każdy z nich był jedyny w swoim rodzaju. Dzięki nowoczesnej technologii wycinania w stali jesteśmy w stanie stworzyć medal, którego kształt wyróżniać się będzie na tle innych. Medalem takim jest Senior League Football. Na pierwszy rzut oka jest to medal o prostej, kwadratowej formie. Jednak dzięki cięciom posiada on zaokrąglenia, które wymykają się szablonowi. Zaokrąglony element piłki nie tylko jasno nawiązuje do piłki nożnej. Oprócz wartości symbolicznej jego wyrazistość przedziera się przez powierzchni, odkrywając złotą, srebrną oraz brązową kolorystykę medalu. Ponadto geometryczne zdobienia dodają całości dynamizmu i nowoczesnego charakteru.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy