Samsung River Triathlon Series | Vision Medals

Cechy medalu: 
Wymiary: Ø 70 mm
Wstążka: personalizowana z miejscem, datą imprezy i logiem
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy inny na każdą z czterech imprez

Opis

Samsung River Triathlon Series z medalami od Tryumf

Samsung River Triathlon Series to cykl 4 triathlonów, które odbywają się w miastach Wronki, Konin, Koło i Uniejów. Uczestnicy mają w tym roku do wyboru dwa dystanse – 1/4 Iron Man oraz 1/8 IM. Wszystkie medale na cykl imprez przygotowaliśmy w naszej odlewni w Stalowej Woli. Organizator biegu wybrał nasze nowe medale Vision.

Dzięki ich właściwością mogliśmy przygotować aż 8 wersji medali przy zastosowaniu jednej matrycy do odlania kształtu medalu. Dzięki temu znacząco spadła cena całej realizacji. Nadrukowany kolorowy projekt przedstawia charakterystyczne miejsce z miasta, w którym odbywa się wyścig oraz jego dystans. Każdy z medali jest zawieszony na personalizowanej wstążce z datą, miejscem wydarzenia oraz logiem organizatora. Całość wyszła bardzo ładnie i ciekawie a pierwsze medale z nadrukiem już trafiły do uczestników tego wydarzenia.

Jeden medal na wiele imprez – Vision Medals

Stworzyliśmy nowy rodzaj medali, który rozwiązuje wiele problemów polskich organizatorów imprez sportowych. Dzięki wykorzystaniu techniki nadruku kolorowego na medalu odlewanym nasz produkt można wykorzystać na wielu imprezach, które stanowią całą serię. Dokładnie tak jak zrobiliśmy to w przypadku Samsung River Triathlon Series. Bez wątpienia, można je też wykorzystać w różnych kategoriach wiekowych czy dystansowych. Dlatego, sprawdź nasze medale sportowe na zamówienie Vision Medals!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy