Rzeźnik Enigma | Medal odlewany

Medal odlewany przygotowany dla uczestników Rzeźnik Enigma. Medal w nietypowym kształcie starożytnego skarabeusza.

Cechy medalu:
Wymiary: 53 x 70 mm
Wstążka: standardowa z karabińczykiem
Kolor medalu: miedziany
Informacje dodatkowe: wybrane elementy lakierowane

Opis

Wyprawa do starożytnego Egiptu po medal ze skarabeuszem

Przygotowaliśmy wyjątkowy medal odlewany na jeden z najbardziej tajemniczych polskich biegów – III Rzeźnik Enigma. Zawodnicy biorąc udział w tym wydarzeniu znają jedynie przybliżony dystans i przewyższenie terenu. O wszystkich innych elementach i zadaniach w trakcie trwania biegu dowiadujesz się na trasie. W tym roku zawodnicy mogli przenieść się do starożytnego Egiptu aby pomóc faraonowi.

Wykonany medal wyróżnia się nietypowym kształtem starożytnego skarabeusza. Wypukłe kształty medalu nadają mu efekt trójwymiarowości a klimatu całemu projektowi nadają hieroglify na oby stronach medalu.

Nietypowy projekt medalu od Tryumf – Rzeźnik Enigma

Nasi projektanci bardzo lubią nietypowe i wymagające kreatywności projekty. Wykonujemy medale na zamówienie według indywidualnych projektów naszych klientów, które czasem znacznie odbiegają od przyjętych standardów. Fantazyjne kształty, kolorowe medale, połączenia różnych materiałów, obrotowe elementy czy medal z działającym kompasem – to tylko część naszych możliwości. Lata doświadczeń pozwalają nam na stworzenie niemal każdego nietypowego medalu. Dlatego, warto zaufać specjalistom i zlecić wykonanie medali naszej firmie!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy