Triathlon Rzeszów | Medal odlewany

Medal przygotowany na Triathlon Rzeszów wykonany z najwyższej jakości stopu cynku i aluminium.

Cechy medalu: 
Wymiary: 80 x 71 mm
Wstążka: standardowa niebieska
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: wybrane elementy lakierowane

Opis

Triathlon Rzeszów wyścig po pamiątkowy medal 

Medal przygotowany na Triathlon Rzeszów wykonany z najwyższej jakości stopu cynku i aluminium. To już drugi raz kiedy zawodnicy z Podkarpacia mają szanse zmierzyć się w pływaniu, jeździe na rowerze i bieganiu na terenie Rzeszowa. Na każdego wszystkich, którzy dobiegli na metę czekały przygotowane przez nas medale triathlonowe. Na szczególną uwagę zasługuje dbałość o szczegóły, precyzja wykonania medalu i stylowe ażury. Dzięki zaawansowanej technologii wykonania nawet najmniejsze szczegóły są bardzo dobrze widoczne. Z całą pewnością przetłoczenia i wypełnienie niebieską farbą nadaje medalowi oryginalności i wyjątkowości.
Otrzymane medale odlewane będą pięknie prezentować się w kolekcji każdego uczestnika tych zawodów! Medale Rzeszów Triathlon zdecydowanie przypadły do gustu biorącym udział w wydarzeniu biegaczom.

Medale triathlonowe na zamówienie

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami zapraszamy do kontaktu w dogodny dla Ciebie sposób. Wypełnij formularz wyceny, zadzwoń lub napisz nam wiadomość na messenger. Przygotujemy bezpłatną wycenę i przeprowadzimy kompleksowo przez cały proces zamówienia! Ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu medali to gwarancja wysokiej jakości unikatowych medali odlewanych!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy