Runmageddon 2019 | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 35×70 mm
Wstążka:
Kolor medalu: srebro
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

Runmageddon 2019 z medalami od Tryumf

Runmageddon to najbardziej rozpoznawalna seria biegów z przeszkodami. W jej skład wchodzą liczne baseny z wodą, wspinaczki, podbiegi czy też przenoszenie ciężarów. Organizator Runmageddonu zadbał o zaprojektowanie trasy w taki sposób, aby była ona jak najbardziej wymagająca. Trasa ma wywoływać na zawodnikach chęć zatrzymania się i odpuszczenia. W końcu, uczestnicząc w biegu, przychodzą oni sprawdzić granicę swoich możliwości oraz wytrzymałości. Bieg składa się z trzech klas podzielonych na Intro (3 km), Rekrut (6 km), Hardcore (21 km). Wybór dystansu zależy wyłącznie od zawodnika i poziomu jego umiejętności.

Medale na zamówienie przygotowane na specjalne okazje

Runmageddon jest jedną z najtrudniejszych serii. Dlatego nasza firma włożyła wszystkie swoje moce w to, aby medal na tę okazję sprostał oczekiwaniom. Zawsze staramy się, aby każdy z naszych medali na zamówienie był wyjątkowy i zgodny z wizją klienta. Wiemy, jak często sportowcy pozostawiają swoje zdrowie na arenie rywalizacji, dlatego staramy się, aby nasze medale wynagradzały im to swoją unikalnością. Medal, który wykonaliśmy na specjalne zamówienie Runmageddon, musiał być wyjątkowy, aby oddawał zaangażowanie zawodników w pokonanie trasy. Właśnie, dlatego nasi projektanci zaprojektowali jedyny w swoim rodzaju medal. Medal odlewany wykonaliśmy w technologii wtryskowej, dzięki czemu uzyskaliśmy sporą liczbę szczegółów. Każdy z medali zaprojektowaliśmy w innym kolorze, aby zaznaczyć, do jakiej grupy należy.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy