Piknik Sportowy ,,Jestem zdrowy, bo ćwiczę” | LaserCut

Symetryczny medal cięty z kolorowym nadrukiem. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 65 x 60 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: złoty
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Akcja ,,Jestem zdrowy, bo ćwiczę” już za nami

Tego, na czym polega prozdrowotny tryb życia, na pewno nie trzeba tłumaczyć mieszkańcom Nowego Dworu Gdańskiego. Wiedzą oni, jak ważna jest aktywność fizyczna, dlatego od lat organizują Piknik Sportowy ,,Jestem zdrowy, bo ćwiczę”. Jego celem jest propagowanie prozdrowotnych postaw i szerzenie wiedzy na temat pozytywów, płynących z uprawiania sportu. Organizatorem tego szczególnego wydarzenia są Gmina Nowy Dwór Gdański oraz Miejsko-Gminny Szkolny Związek Sportowy w Nowym Dworze Gdańskim. Uczestniczyć w nim mógł naprawdę każdy bez względu na wiek. Uczestnicy rywalizowali ze sobą w 10-osobowych zespołach, a do pokonania mieli przygotowanych kilka różnych konkurencji. Każda wymagała innych umiejętności, a wszystkim, którzy je ukończyli, wręczono pamiątkowe medale na zamówienie naszego autorstwa.

Nowoczesne medale na Piknik Sportowy ,,Jestem zdrowy, bo ćwiczę

Trzeciomajowe wydarzenie pod hasłem ,,Jestem zdrowy, bo ćwiczę” przyciągnęło tłumy sportowców spragnionych rywalizacji. Z tej okazji przygotowaliśmy nowoczesne medale LaserCut. Charakteryzują się one tym, że wykonujemy je za pomocą ciętego metalu. Dzięki temu medal może przybierać niemal dowolne kształty. W tym projekcie postawiliśmy na klasykę zmieszaną z nowoczesnością. Oryginalny kształt oraz dopasowane kolory sprawiają, że całość prezentuje się naprawdę pięknie. Dodatkowo blasku całości dodają przyciągające uwagę zdobienia wykonane za pomocą kolorowego nadruku UV. Sprawia on, że medal mieni się w świetle. Ponadto w centrum medalu wycięliśmy geometryczny kształt, który podkreśla jego charakter.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy