VII Pętla Tuszkowska Matka | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 70 x 73 mm
Wstążka: standardowa biała
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: wybrane elementy lakierowane

Opis

VII Pętla Tuszkowska Matka z medalami Tryumf

VII Pętla Tuszkowska Matka cieszyła się w tym roku dużą frekwencją. Bieg został zorganizowany jako impreza towarzysząca święta miejscowości Lipusz. VII Pętla Tuszkowska to przede wszystkim bieg terenowy, którego pętla biegnie przez malownicze tereny leśne i liczy dziesięć kilometrów. Podczas imprezy organizator zadbał nie tylko o sportowców, ale również o ich pociechy, zapewniając liczne atrakcje dla dzieci. Nie zabrakło również niezapomnianych koncertów oraz parków rozrywki. W czasie trwania VII Pętli Tuszowskiej panowała rodzinna atmosfera, a całość połączona ze sportową rywalizacją tworzyła atrakcyjne wydarzenie dla mieszkańców. Biegacze mogli również wziąć udział w dwóch biegach towarzyszących o długości 1200m i 100m. Na mecie na wszystkich zawodników czekały nasze medale i liczne nagrody przygotowane przez sponsorów.

Medale odlewane to nasza specjalność

Pętla Tuszkowska Matka to wydarzenie, które wymaga wysokiej jakości. Dlatego na tę okoliczność stworzyliśmy medale w technologii wtryskowej. Dzięki niej uzyskaliśmy skomplikowane kształty, które świetnie prezentują się na tle perfekcyjnie wykonanej powierzchni. Dodatkowo polakierowaliśmy medal, co spowodowało, że całość zyskała szyku. Dzięki temu medal prezentuje się naprawdę gustownie i elegancko. Medale odlewane wykonane w naszej firmie cechują się wyjątkowymi projektami oraz wysoką jakością wykonania. Wszystkie nasze medale na zamówienie przechodzą szczegółową kontrolę jakości, co zapewnia gwarancję zadowolenia klienta.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy