Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Kielce | Vision Medals

Medal na Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Kielce przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić najlepszych sportowców.

Cechy medalu:
Wymiary: 70 x 65 mm
Kolor medalu: złoty, srebrny, brązowy
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

Pływanie na medal

Woda to porywający żywioł, który dla wielu stanowi inspirację i motywację do działania. Pasjonaci wody mogą realizować się między innymi za pomocą sportów wodnych. Jednym z nich jest pływanie, bez którego nie jesteśmy w stanie wykonywać innych sportów wodnych. Dobrze wiedzą o tym uczestnicy zawodów, którzy pływanie mają opanowane niemal do perfekcji. Ogólnopolskie zawody pływackie organizowane na pływali Orka w Kielcach to wydarzenie, podczas którego utalentowane dzieci w przedziale 8 do 11 lat mogą sprawdzić się w pływaniu. Najlepsi zawodnicy otrzymali medale pływackie, którymi w tym roku były stworzone przez nas medale na zamówienie.

Kieleckie zawody pływackie z medalami od Tryumf

Ogólnopolskie zawody pływackie, na które przygotowaliśmy unikalne medale, organizowali MOSiR Kielce oraz Miasto Kielce, a całe wydarzenie objął swoim patronatem honorowym Prezydent Miasta Bogdan Wenta. Z tego powodu medale musieliśmy opatrzyć znakami miasta oraz logiem. Zdecydowaliśmy się postawić na medale Vision, dzięki czemu idealnie wykończyliśmy kolorowe elementy. Medal wyróżnia się kształtem, który w zarysie przypomina trójkąt, jednocześnie wyłamując się schematowi dzięki zaokrąglonej górze. Ponadto poza obrys medalu wychodzą zdobienia wykonane w kształcie fal, co jasno wskazuje na przeznaczenie nagrody. Całość stworzyliśmy w trzech kolorach tj. złotym, srebrnym oraz brązowym.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy