Bieg ze Spomlekiem | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 60 mm
Wstążka: personalizowana o szer. 20mm
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

Bieg ze Spomlekiem z medalami w kształcie plasterka sera

Bieg ze Spomlekiem został zorganizowany z okazji 110-lecia Spółdzielczej Mleczarni Spomlek w Radzyniu. Impreza była połączeniem biegu i festynu, które wspólnie się uzupełniały. Na starcie Biegu ze Spomlekiem zgromadziło się kilkuset zawodników, którzy rywalizowali w biegu na 5 i 10 km oraz Nordic Walking 5 i 10 km. Każdy z zawodników otrzymał pakiet startowy i pamiątkowy medal.

Specjalnie pod to wydarzenie przygotowaliśmy medal odlewany, który został zaprojektowany przez naszych grafików. Inspiracją do stworzenia medalu był oczywiście ser zółty z dziurami. Pokryty żółtą emalią medal, zawiesiliśmy na wstążce, która została specjalnie przygotowana na to wydarzenie.

Medale na zamówienie na każde wydarzenie sportowe

W naszej historii wykonaliśmy medale odlewane na tysiące wydarzeń sportowych. Staramy się, aby wszystkie, nasze medale na zamówienie spełniały najwyższe standardy i oczekiwania naszych klientów. Szeroka gama produktów pozwala na odpowiednie ich dopasowanie do czasu jaki pozostał do wydarzenia oraz do posiadanego budżetu. Nasi doradcy chętnie pomogą w odpowiednim dobraniu medalu i odpowiedzą na każde pytanie.

Zachęcamy do wypełnienia formularza wyceny. Nie zobowiązującą i całkowicie darmową wycenę medali, przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy