Największa Ryba Sezonu | Q-medals Standard Plus

Cechy medalu:
Wymiary:
Wstążka: standardowa biała o szer. 20 mm
Kolor medalu: biały
Informacje dodatkowe: wybrane elementy lakierowane

Opis

Największa Ryba Sezonu. Zawody wędkarskie z naszymi medalami

Medal, który przygotowaliśmy na zawody wędkarskie  posiada ciekawą grafikę z zachowaniem tradycyjnego kształtu. Największa Ryba Sezonu to jedna z wielu imprez wędkarskich, na które co roku przygotowujemy setki nagród i medali. Dla organizatora zawodów kluczowym aspektem było zachowanie stosunkowo niskiej ceny i szybkiego czasu realizacji.

Stalowy medal wędkarski został poddany procesowi nadruku w technologii 3D. Struktura 3D sprawia, że niektóre elementy “wystają” ponad powierzchnię i są wyczuwalne pod opuszkami palców. Tył medalu został przeznaczony na indywidualną dedykację. Całość zawiesiliśmy na standardowej, zielonej wstążce, która dopełnia wędkarskiego charakteru medalu.
Medale na zawody wędkarskie z indywidualnym projektem

Każdy medal na zamówienie tworzony jest od podstaw przy współpracy z klientem. Wykwalifikowani graficy pomogą stworzyć niezwykłe projekty w krótkim czasie. Wykonany projekt zaraz po akceptacji przez klienta zostaje skierowany na dział produkcji, gdzie zespół specjalistów wykonuje przygotowany projekt! Jeśli potrzebujesz szybkie i tanie medale na zawody wędkarskie zapraszamy do skorzystania z oferty na nasze Q-medale.

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy