Najlepszy Zawodnik Turnieju | Q-medals Premium

Cechy medalu:
Wymiary: 60×60 mm
Wstążka: standardowa czerwona o szer. 20 mm
Kolor medalu: czarny
Informacje dodatkowe: wybrane elementy lakierowane

Opis

Najlepszy Zawodnik Turnieju z medalem od Tryumf

Każde zawody sportowe są inne. Jednak wszystkie łączy to, że biorą w nich udział utalentowani sportowcy. Mimo to, w niemal każdej drużynie można zauważyć osobę, która poziomem swoich umiejętności wyróżnia się na tle innych. Właśnie dla takich wybitnych sportowców przygotowaliśmy medal dla najlepszego zawodnika. Medal Najlepszy Zawodnik Turnieju stworzyliśmy, posługując się technikami wykorzystywanymi w serii Q-Medals. Dzięki nim mogliśmy skorzystać z gotowego formatu, co ograniczyło koszta, ale nie zmniejszyło możliwości personalizacyjnych. Medal wyróżniliśmy nadrukiem wykonanym w technologii 3D. Dzięki niemu uzyskaliśmy efekt głębi, który z pewnością przyciąga wzrok. Kolejnym plusem naszych medali z serii Q-Medals jest krótki okres przygotowania. Jeśli więc potrzebujesz niewielkiej ilości medali w krótkim czasie, to nasze medale na zamówienie są idealne dla Ciebie.

Unikalne medale naszą pasją

Medale, które od lat projektujemy oraz wykonujemy w naszej firmie, wywołały uśmiech na twarzach milionów ludzi. Z kolei takie reakcje napędzają nas do działania i są motywacją do dalszego rozwoju. Owocem tego jest właśnie seria Q-medals, która powstała na skutek rozmów z klientami oraz weryfikacji ich potrzeb. Jako doświadczony producent pucharów i medali zdajemy sobie sprawę z tego, że budżety na nagrody sportowe są różne. Niejednokrotnie dość ograniczone, dlatego Q-medals dostosowane są do każdego budżetu. Dzięki temu każde wydarzenie może być uhonorowane oryginalnym medalem w rozsądnej cenie.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy