Medal Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi | Vision Medals

Medal Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić zasłużonych w rolnictwie.

Cechy medalu:
Wymiary: 70 x 70 mm
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

Medal Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dla zasłużonych

Rolnictwo w Polsce stanowi jeden z działów gospodarki, który obejmuje uprawę roślin oraz hodowlę zwierząt. Obecnie zauważyć można dość silny rozwój rolnictwa widoczny między innymi w nowoczesnych maszynach oraz innowacyjnym podejściu. Nowoczesne rolnictwo to również nowoczesne formy nagradzania, którymi są unikalne medale rolnicze. Jako doświadczony producent pucharów i medali na co dzień zajmujemy się tworzeniem oryginalnych nagród. Projektując medal Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi mieliśmy zatem postawiony jasny cel. Musiał on idealnie oddawać współczesny charakter polskiego rolnictwa.

Nowoczesne nagradzanie, czyli medal ministra

Medale na zamówienie zawsze wykonujemy na podstawie indywidualnego projektu. Podczas jego tworzenia wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, a dzięki doświadczeniu naszych pracowników możemy wykonywać nagrody w niemal dowolnej formie. Medal rolniczy to medal vision, którego elementy nawiązują do symboliki wsi. Jego wyróżniający się kształt z delikatnymi zaokrągleniami po obu stronach oraz różnorodność barw zapadają w pamięć. Dzięki temu jasno kojarzony jest z wydarzeniem, na którym został wręczony. Ponadto lśniąca struktura medalu odbija się w świetle, sprawiając wrażenie jakby nadrukowane na jego powierzchni łany zbóż skąpane były w sierpniowym słońcu. Całość prezentuje się niezwykle elegancko, dzięki czemu wyróżniony może poczuć się naprawdę docenionym.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Medal Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi | Vision Medals”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + dziewiętnaście =

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Statuetki | Dyplomy