Maraton przyrodniczy “Ryś” | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 72 x 70 mm
Wstążka: standardowa o szer. 20mm
Kolor medalu: błyszczące złoto
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

 Maraton przyrodniczy Ryś z naszymi medalami

Maraton przyrodniczy ryś to przygotowany przez gminny ośrodek kultury i sportu w Kątach Wrocławskich bieg z przygodami dla całych rodzin. Podczas biegu na uczestników czeka kilka przystanków, na których będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w tematyce przyrodniczej oraz rywalizować w różnych konkurencjach sportowych. Całość imprezy ma charakter rozrywkowy i edukacyjny. Pozwala zgłębić swoją wiedzę związaną z florą i fauną leśną.

Medal odlewany Ryś został przygotowany specjalnie na  to wydarzenie. Projekt nawiązuje do tematyki imprezy. Medal został odlany z stopu cynku i aluminium, a ilość szczegółów sprawia, że wygląda naprawdę interesująco. Całość została polakierowana tak, aby uwidocznić szczegóły znajdujące się na medalu.

 Medale przygotowywane według potrzeb klientów

Wszystkie nasze medale na zamówienie przygotowywane są indywidualnie na potrzeby klienta. Zespół naszych projektantów przygotowuje wizualizację dla klienta. Następnie po zatwierdzeniu przez klienta projekt przekazywany jest do naszej odlewni, gdzie przygotowywana jest forma. Po zakończonej produkcji zakładane są wstążki do medali a cały komplet zostaje zabezpieczony do transportu.

Szeroki wachlarz możliwości personalizacji naszych medali, sprawia że spełnią one oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy