Liga Juniorów Starszych 2016/17 | Medale 1-2-3

Cechy medalu:
Wymiary:
Wstążka: standardowa czerwona o szer. 20 mm
Materiał medalu: pleksa, laminat
Informacje dodatkowe: elementy grawerowane

Opis

Liga Juniorów Starszych w piłce nożnej

Wielu chłopców marzy, żeby w przyszłości grać dla milionów widzów na pięknych stadionach. Najczęściej zaczynają od podwórkowych boisk, na których spędzają całe dnie dopóki późnym wieczorem mama nie zawoła ich do domu. Tak mijają im dni, tak kształtuje się ich piłkarski charakter. Talent aspirujących piłkarzy szlifują również trenerzy, którzy wyciskają z graczy siódme poty, aby pomóc im osiągnąć piłkarski szczyt. Liga Juniorów Starszych to dla wielu młodych sportowców szansa pokazania się na dużym boisku. Warto zatem docenić ich wysiłki, tworząc dla nich wyjątkowe medale z pleksi. Jednym z nich jest przygotowany przez nas medal na piłkarską Ligę Juniorów Starszych. Spersonalizowany kształt, nawiązujący do piłki nożnej uzyskaliśmy poprzez wprowadzenie piłkarskiego motywu. Dzięki każdy młody sportowiec mógł odnaleźć siebie w wykorzystanej podobiźnie piłkarza. Medal nawiązuje do kulminacyjnego punktu meczu. Jest to oczywiście strzał do bramki, dzięki czemu całość jest niezwykle dynamiczna i oddaje ducha piłki nożnej. Proste medale 1-2-3 to cała gama możliwości stworzenia unikalnego i taniego medalu na każdą okazję.

Unikalne projekty od Tryumf

Medale na zamówienie umożliwiają nam stworzenie czegoś wyjątkowego, co będzie nie tylko piękne, ale również stanie się dla kogoś symbolem odniesionego zwycięstwa. Nasi projektanci uwielbiają wyzwania, dlatego klienci mogą dzielić się z nami nawet najbardziej zaskakującymi pomysłami. Lata praktyki nauczyły nas, że w tej branży nic nie jest niemożliwe. Możemy łączyć ze sobą różne materiały oraz tworzyć dowolne kształty, tak aby stworzony przez nas medal był jedyny w swoim rodzaju. Istnieje również możliwość stworzenia wyjątkowej wstążki z nadrukiem, która dodatkowo doda elegancji. Sprawdź nasze możliwości i razem z nami stwórz wyjątkowy medal z duszą!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy