Letnie Igrzyska Pracowników Poczty Polskiej | LaserCut

Geometryczny medal w kształcie litery X. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 85 x 60 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: biały
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt medalu wycięty laserem

Opis

Największa impreza sportowa pocztowców

Rywalizacja sportowa pocztowców ma długą i bogatą historię istnienia. Pracownicy Poczty Polskiej już od 16 lat organizują letnie igrzyska, które każdego roku odbywają się w innym mieście. W tym roku Letnie Igrzyska Pracowników Poczty Polskiej odbyły się w Chełmie. Listonosze oraz inni pracownicy placówek pocztowych tłumnie zgromadzili się na linii startu, konkurując ze sobą w kilku dyscyplinach. Uczestnicy mogli zdobywać medale sportowe w takich konkurencjach jak: skok w dal, skok wzwyż, biegi oraz tenis stołowy. Organizator zadbał o to, aby nagrody dla najlepszych był unikalne i wyróżniały się na tle innych. Dlatego postawił na medale na zamówienie, które mieliśmy okazję przygotować.

Medale na Letnie Igrzyska Pracowników Poczty Polskiej

Letnie igrzyska to najważniejsza impreza sportowa pocztowców. Z tego powodu stworzyliśmy unikalne nagrody, które idealnie podkreślają rangę tego wydarzenia. Są to medale LaserCut, które wykonaliśmy za pomocą nowoczesnej techniki laserowego cięcia metalu. Dzięki temu mają kształt litery X, a każdy element jest starannie wykończony. Na powierzchni medalu zastosowaliśmy kolorowy, wyrazisty nadruk, który idealnie odwzorował postacie w ruchu. Nawiązują one do dyscyplin, w których konkurują ze sobą pracownicy poczty. Medal podkreśliliśmy wyrazistym podpisem wydarzenia, który uzupełnia personalizowana wstążka do medalu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy