Król polowania | Q-medals Standard Plus

Medal król polowania, który idealnie sprawdzi się jako wyróżnienie na zakończenie każdego polowania.

Cechy medalu:
Wymiary: 60×60 mm
Wstążka: standardowa pomarańczowa 20 mm
Kolor medalu: biały
Informacje dodatkowe: wybrane elementy lakierowane

Opis

Król polowania wyróżnieniem dla najlepszego myśliwego

Na obchody święta wszystkich myśliwych, czyli dnia Św. Huberta popularnie zwanego hubertusem przygotowaliśmy serię medali łowieckich. Medal król polowania to jeden z nich. Medale dzięki tematycznemu wzornictwu znakomicie wpisują się w klimat uroczystości. Świetnie sprawdzą się na każdych obchodach dnia Św. Huberta!

Medale myśliwskie przygotowujemy od wielu lat dla wielu kół łowieckich. Każdego roku tworzone przez nas projekty medali czy bardzo popularnych małych przypinek zostają wręczane zasłużonym myśliwym i działaczom.

Medal stalowy w białym kolorze poddajemy procesowi nadruku kolorowego. Wypukłość medalu sięga 0,75 mm, dzięki czemu uzyskaliśmy efekt trójwymiarowości medalu.

Tył medalu jest pusty i można na nim umieścić personalizowaną tabliczkę z dowolną dedykacją. Q-medals to bardzo ładne i szybkie w realizacji medale, które możemy wykonać już w 5 dni roboczych!

Medal znajduje się  w naszej stałej ofercie dzięki czemu można go spersonalizować i zamówić w naszym sklepie internetowym Tryumf.

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy