IV Krokowska 10 | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 70 x 72 mm
Wstążka: standardowa o szer. 20mm
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

IV Krokowska 10 w Żarnowcu z naszymi medalami

Zorganizowana przez Kaszubskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej, IV Krokowska 10 przyciągnęła wielu zapalonych biegaczy. Trasa biegu została wytyczona po ulicach Żarnowca, a jej długość liczyła 10 km. Na starcie zgromadziło się kilkuset biegaczy, którzy rywalizowali o jak najlepszy wynik. Podczas IV Krokowskiej 10 nie zabrakło wielu atrakcji dla gości, którzy postanowili kibicować zawodnikom podczas rywalizacji.

Medal przygotowany na to wydarzenie został wykonany ze stopów aluminium z cynkiem co pozwoliło na uzyskanie całej masy szczegółów zawartych na medalu. Medal został dodatkowo polakierowany co znacznie podnosi jego atrakcyjność. Całość została zawieszona na niebieskiej, standardowej wstążce.

Medale odlewane na każdą okazję

Wszystkie nasze medale odlewane wykonujemy na specjalną okazję, dlatego do każdego podchodzimy wyjątkowo. Tworzone w naszym zakładzie w Stalowej Woli, medale na zamówienie są efektem wielu lat doświadczenia i świetnego grona specjalistów. Dlatego, warto zaufać specjalistom i zlecić wykonanie medali naszej firmie!

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy