Keep Running Warsaw Edition | Lasercut

Nowoczesny medal kolorowy dla biegaczy. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 70 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: czarno-czerwony
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Szybkość i precyzja nie tylko w biegu

Każdego roku sportowcy mają kalendarz biegowy wypełniony po brzegi. Imprezy biegowe odbywają się na terenie całego kraju i zrzeszają tysiące pasjonatów różnych jego rodzajów. Odbywają się biegi uliczne, górskie, przełajowe czy też maratony. Przykładem tych pierwszych są biegi w Warszawie. Keep Running Warsaw Edition to zawody biegowe, które mają miejsce w Warszawie. Jak na każdym wydarzeniu tego typu uczestnikom wręczane są nagrody biegowe, którymi były medale na zamówienie przygotowane przez nasz wyspecjalizowany zespół. Jednak, aby idealnie oddawały one klimat biegowych rywalizacji, zastosowaliśmy innowacyjną technologię. Dzięki niej nagrody wykonaliśmy nad wyraz szybko, zachowując najwyższe standardy jakości.

Nieszablonowe medale Keep Running

Jako producent pucharów i medali przygotowujemy różnego rodzaju trofea biegowe. Są nimi również medale biegowe, dla których opracowaliśmy kilka różnych technologii. Dzięki tym innowacjom tworzymy gustowne, starannie wykończone medale, których czas realizacji jest znacząco krótszy. Przykładem takiej technologii są medale LacerCut – cięte laserowo, dlatego mogą przybierać dowolne kształty. Medal Keep Running wykonaliśmy, posługując się metodą cięcia metalu. Okrągły medal wyróżnia się nieszablonowymi wycięciami, które przechodzą w postać zatrzymaną w ruchu. Ponadto dynamizmu dodaje głęboka kolorystyka. Oprócz tego zróżnicowanie kolorystyczne podkreśla nazwę wydarzenia, sprawiając, że zapada ona w pamięć. Medal dostępny jest w trzech kolorach, a każdy jego element dopracowaliśmy w najdrobniejszym szczególe.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy