Medal Karate | Q-medals Standard Plus

Prostokątny medal karate z kolorową, wypukłą grafiką. Q-medals to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w około 5 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 80×45 mm
Wstążka: standardowa czerwona
Kolor medalu: czarny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

Medal karate dla zawodników

Na całym świecie karate trenuje ponad 60 milionów ludzi. Dla jednych to sport a dla innych filozofia życia. Trenując karate rozwijamy swoje ciało i umysł. Wzmacniamy mięśnie, poprawiamy koordynację ruchową oraz własną pewność siebie! Każda szkoła lub klub karate raz na jakiś czas organizuje zawody karate.  Każdy turniej prowadzi do wyłonienia najlepszych zawodników w odpowiedniej kategorii wiekowej. Zawodnicy trenując latami, biorą udział w tego typu zawodach aby sprawdzić swoje umiejętności w walce. Potwierdzeniem ich zdolności jest zdobyta nagroda, w tym wypadku medal karate, który stworzyliśmy dla naszego klienta.

Medale z nadrukiem kolorowym Q

Przygotowaliśmy medal karate w czarnym kolorze i z czerwoną, standardową wstążką. Bez wątpienia wygląda efektownie. Medal wykonaliśmy na stalowej podstawie, na której wykonaliśmy kolorowy, wypukły nadruk zgodny z wcześniej ustalonym, indywidualnym projektem. Q-medals w naszej ofercie to doskonałe rozwiązanie dla klubów sportowych. Przystępna cena medali, szybki czas realizacji i doskonała jakość nadruku – to zdecydowanie wyróżnia nasz produkt!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy