Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw | Medal odlewany

Medal odlewany przygotowany dla uczestników Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw. Medal wykonany z najwyższej jakości stopu cynku i aluminium.

Cechy medalu:
Wymiary: 95 x 100 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: wypełnienie kolorem

Opis

Zawody Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw z naszymi medali

Triathlon to wyjątkowy sport, ponieważ aby osiągnąć w nim zwycięstwo, należy być zarówno świetnym biegaczem, kolażem, jak i pływakiem. Z tego powodu przygotowanie do triathlonu wymaga wielu wyrzeczeń i setek godzin spędzonych na treningach. Zawody IRONMAN 70.3 odbywają się w samym sercu Polski. Organizator wybrał Warszawę nie tylko ze względu na jej dogodną lokalizację, ale również historyczną energię i wyjątkowość. Zawody triathlonowe w Warszawie rozpoczynają się nad Jeziorem Zegrzyńskim, a kończą w Multimedialnym Parku Fontann. Cała trasa podzielona jest na odcinki: 1,9 km pływania, 90 km jazdy na rowerze oraz 21,1 km biegu. Pokonanie tej morderczej trasy honoruje niezwykły medal odlewany, którego wykonaniem zajęliśmy się osobiście.

Precyzja i pasja widoczna w każdym szczególe

Medale na zamówienie tworzymy z pasją i dbałością o najdrobniejszy szczegół. To nie tylko kolorowe medale czy też medale z nadrukiem, ale również wysokociśnieniowe odlewy, które mogą przybierać niemal dowolne kształty. Medale na IRONMAN 70.3, które przygotowaliśmy to srebrne nagrody z elementami wykończonymi w kolorze czarnym oraz czerwonym. Dzięki temu medal triathlonowy prezentuje się niezwykle elegancko, jednocześnie zapadając w pamięć charakterystyczną dla wydarzenia kolorystyką. Okrągły kształt, rozszerzający się u podstawy sprawia, że medal zachowany jest w klasycznej formie z nutą nowoczesności, a spore rozmiary oraz masywność idealnie podkreślają wagę odniesionego zwycięstwa. Dodatkowym atutem medalu jest jego oddziaływanie na zmysły. Wystarczy wziąć go w dłonie, aby poczuć perfekcyjnie wykonane wzory i dotykiem czytać jego uwypukloną treść.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy