5i50 Warszawa | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 70 x 67 mm
Wstążka: standardowa czarna
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

Iron Man Triathlon Warszawa z naszymi medalami

Triathlon Warszawa 5i50 cieszył się jak co roku ogromnym zainteresowaniem uczestników. Organizator zadbał o odpowiednie przygotowanie trasy i szereg atrakcji towarzyszących aby przyciągnąć jak największą ilość uczestników. Na olimpijskim dystansie Ironman Warszawa zmierzyło się ponad 1300 zawodników z całego świata a każdy z nich miał swój cel – dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie. Niewątpliwie dla każdego zawodnika pokonanie Iron Man Triathlon w Warszawie na dystansie olimpijskim było powodem do dumy.
Doskonałą pamiątką z takiego wydarzenia był wykonany przez nas medal na zamówienie, który otrzymali wszyscy zawodnicy. Medal ze stylowymi ażurami i przetłoczeniami oraz czarną wstążką był dla uczestników powodem do radości. Wszystkie elementy medalu zostały wykonane w naszym zakładzie począwszy od projektu kończąc na wstążce.

Triathlonowe medale od producenta

Medale odlewane to nasza specjalność, w której jesteśmy potentatem na rynku Polskim oraz Europejskim. Wykonaliśmy setki tysięcy medali odlewanych które były wręczane na dziesiątkach wydarzeń triathlonowych. Rozbudowany park maszynowy umożliwia nam wyprodukowanie medalu odlewanego w czasie około 4 tygodni. U nas zamówisz nie tylko przepiękne medale ale także wstążki do medali oraz inne niezbędne akcesoria.

 

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy