Iron Kids | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary:
Wstążka:
Kolor medalu:
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

Iron Kids z naszymi medalami

Iron Kids to bieg organizowany na ulicach Warszawy, który ma na celu promowanie zdrowego trybu życia. Jak sama nazwa wskazuje, skierowany jest do najmłodszych sportowców, którzy nie ukończyli 17 roku życia. Zawody Iron Kids stanowią więc świetną okazję do zaszczepienia w swoim dziecku pasji do sportu, którą może ono pielęgnować w kolejnych edycjach. Organizator zaprojektował trasę biegu w taki sposób, aby każda grupa wiekowa mogła ją pokonać i czerpać z tego radość. Oprócz tego organizator zadbał również o sporą liczbę atrakcji dla osób, które brały udział w wydarzeniu. Dlatego jest to impreza, która ma charakter pikniku rodzinnego, urozmaiconego o rywalizację sportową.

Tworzymy medale z pasją

Medal, który przygotowaliśmy na imprezę Iron Kids to medal odlewany zaprojektowany zgodnie ze standardami wytyczonymi przez organizatora. Jego forma jest prosta, jednak wypełniona elementami, na których zależało klientowi. Dzięki technologii odlewania ciśnieniowego uzyskaliśmy naprawdę wysoką jakość widoczną w najdrobniejszym szczególe. Dodatkowo na poszczególne elementy medalu nałożyliśmy lakier, który jeszcze mocniej uwidocznił najważniejsze szczegóły. Wszystkie nasze medale na zamówienie projektujemy oraz wykonujemy w Stalowej Woli. Nowoczesny park maszynowy zapewnia nam oraz naszym klientom gwarancję najwyższej jakości produktów i szybki czas realizacji.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym doradcą lub do wypełnienia formularza darmowej wyceny medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy