Imperium Boxing | Medal Odlewany

Duży i ciężki odlany medal dla zwycięzców Mistrzostw Polski w boksie w Wałbrzychu

Cechy medalu:
Wymiary: Ø 100 mm
Wstążka: sublimacyjna z personalizowanym nadrukiem
Kolor medalu: antyczne srebro
Elementy wyróżniające: wielkość i waga medalu

Opis

Mistrzostwa Polski Imperium Boxing z naszymi medalami

Wyjątkowy medal odlewany przygotowany na 93 mistrzostwa Polski Imperium Boxing seniorów oraz 21 mistrzostwa polski seniorek. Impreza odbyła się w Wałbrzychu i miała na celu wyłonieni najlepszego pięściarza w Polsce. Wydarzenie zgromadziło kilkudziesięciu zawodników z całego kraju, którzy zacięcie rywalizowali podczas zmagań sportowych. Zawodnicy zostali podzieleni na kategorie wagowe, a następnie rywalizowali według tabeli.

Krążek wykonaliśmy w technologii odlewania ciśnieniowego, dzięki czemu możliwe było uzyskanie wysokiej jakości powierzchni. W połączeniu z wieloma szczegółami sprawia, że medal prezentuje się naprawdę elegancko. Medal jest sporych rozmiarów, ponieważ jego promień wynosi aż 10 centymetrów! Dzięki temu, całość prezentuje się naprawdę masywnie. Dodatkowo na medalu została obszyta wstążka z personalizowanym nadrukiem, który nawiązuje do wydarzenia.

Tworzenie medai to nasza pasja

Nasza firma od lat zajmuje się wykonywaniem medali na zamówienie. W całej historii setki naszych medali zawisły na szyjach mistrzów Polski, Europy, ale również pasjonatów poszczególnych dyscyplin sportowych, którzy wkładają całe serce, aby wygrać zawody, w których startują. Wszystkie nasze medale odlewane wykonujemy w naszym zakładzie w Stalowej Woli. Latami rozbudowywany park maszynowy w połączeniu z wyszkolonym personelem pozwala nam na produkcję medali odlewanych w czasie około 4 tygodni.. Dodatkowo nasze medale posiadają szeroką możliwość personalizacji wstążek oraz etui.

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy