Herorun | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 102 x 68 mm
Wstążka: personalizowana
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: wybrane elementy lakierowane

Opis

Bieg Herorun z medalami Tryumf

Bieg herorun zalicza się do jednych z najbardziej wymagających biegów organizowanych na terenie naszego kraju. Trasa biegu liczy 9 kilometrów, a na całej jej długości rozmieszczono,  ponad 35 przeszkód. To, co wyróżnia bieg herorun, to sposób przygotowania trasy biegu. Do jej budowy zaangażowano więźniów z Zakładu Karnego w Białymstoku. A trudność trasy sprawdzają żołnierze 18. Białostockiego Pułku Rozpoznawczego. Organizator podzielił trasę  biegu na etapy trudności: Legend, Challenger, Beginner. Taki zabieg ma pozwolić większej  większej grupie zawodników na spróbowanie swoich sił na miarę swoich możliwości. Bieg z przeszkodami to świetne urozmaicenie od normalnego biegania. Możliwość sprawdzenia się na specjalnie przygotowanej trasie i postawienie sobie wyzwania na miarę swoich możliwości sprawia, że całe wydarzenie cieszy się sporym zainteresowaniem.

Medal przygotowany na bieg herorun został zaprojektowany tak, aby w, jak największym stopniu nawiązywał do wydarzenia. Całość została odlana ze stopu aluminium z cynkiem co sprawiło, że medal jest naprawdę masywny. Dodatkowo elementy medalu zostały wypełnione zieloną farbą, która podkreśla unikalny kształt, ale również nawiązuje do przeszkód, które powstały w naturalny sposób. Medal na zamówienie razem z sublimacyjną wstążką, prezentuje się naprawdę efektownie i został wykonany w 3 różnych kolorach.

Medale odlewane to nasza specjalność

Medale odlewane wykonywane w naszym zakładzie charakteryzują się niezwykłą dokładnością oraz jakością wykonania. W połączeniu z korzystnymi cenami pozwala nam rywalizować na rynku europejskim, a nawet światowym. Wszystkie nasze medale są poddawane szczegółowej kontroli jakości, dzięki czemu unikamy wysyłki wadliwych produktów do klientów. Zapraszamy do kontaktu lub wypełnienia formularza darmowej wyceny!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy