Gran Fondo Gdynia | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 65 x 70 mm
Wstążka: standard 22 mm
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

Wyścig kolarski Gran Fondo Gdynia 2019

Gran Fondo Gdynia jest popularną serią kolarskich wyścigów. Trasa wyścigu biegła trasami wyłączonymi z ruchu co zapewniało zawodnikom komfort i bezpieczeństwo. Zawodnicy mieli do wyboru kilka dystansów, na których mogli rywalizować, co pozwoliło im dobrać stopień trudności trasy do ich umiejętności. Organizator od kilku lat próbuje wypromować pasję do kolarstwa w naszym kraju. Wyścig kolarski Gdynia, bez wątpienia cieszy się dużą popularnością wśród amatorów jazdy na rowerze. Podczas organizacji imprezy pamiętano również o najmłodszych pasjonatach kolarstwa i specjalnie dla nich przygotowano gran Fondo kids.

Medal odlewany, który przygotowaliśmy na gran Fondo Gdynia został wykonany w technologii odlewania wtryskowego. Dzięki wcześniej przygotowanej stalowej matrycy, mogliśmy uzyskać tak skomplikowany i nietypowy kształt z eleganckimi ażurami. Lakierowanie niektórych elementów, sprawiło, że szczegóły zawarte w medalu są jeszcze bardziej widoczne. Medak obszyliśmy klasyczną wstążką, która kolorystycznie nawiązuje do malowania medalu.

Tworzymy niesamowite medale na wyścigi kolarskie

Produkowane przez nas medale na zamówienie cieszą się ogromnym uznaniem wśród sportowców wszystkich dyscyplin. Nie zapominamy także o kolarzach i rowerzystach, dla których projektujemy niesamowite medale. Nawiązujące kształtem do elementów roweru są ciekawą alternatywą dla zwykłych okrągłych krążków. Dla nas nie ma praktycznie rzeczy niemożliwych do wykonania. Wszystko to dzięki kadrze specjalistów i nowoczesnemu parkowi maszynowemu, który jest zlokalizowany w Stalowej Woli.
Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który pomoże w wybraniu odpowiedniego medalu na Państwa potrzeby!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy