Gdynia Półmaraton 2019 | Medal odlewany

Piękny medal z stylowym ażurem dla zawodników półmaratonu w Gdyni

Cechy medalu:
Wymiary: 45 x 60 mm
Wstążka: personalizowana 20 mm
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

Medal na Gdynia Półmaraton 2019 w naszym wykonaniu

Coroczny Gdynia Półmaraton rozgrywa się na ulicach miasta od 2016 roku i już od pierwszej edycji jest jedną z największych imprez w kraju. Każdego roku na starcie staje kilka tysięcy zawodników w różnych kategoriach wiekowych, którzy rywalizują na różnych dystansach. Organizator zaplanował imprezę na dwa dni, tak aby każda grupa mogła komfortowo rywalizować. Trasa głównego biegu liczyła 21 kilometrów i biegnie przez najbardziej charakterystyczne punkty miasta. Półmaraton Gdynia słynie z dobrej organizacji co przekłada się na frekwencję, która jest coraz większa każdego roku. Zadbano również o widzów, dla których przygotowano sporą liczbę atrakcji, które miały zachęcić ich do podjęcia rywalizacji w zawodach.

Medal odlewany wykonany specjalnie na Półmaraton Gdynia nawiązuje do historii regionu, która jest mocno powiązana z przemysłem portowym. Całość medalu została odlana ze stopu cynku i aluminium. Wykorzystanie stalowych matryc oraz wtrysk roztopionego metalu pod ciśnieniem pozwala nam uzyskać szczegółowe i skomplikowane kształty.

 Wybieraj medale u sprawdzonego producenta

Wszystkie nasze medale na zamówienie powstają w naszych zakładach w Stalowej Woli. Inwestowanie w rozwój naszego parku maszynowego oraz pracowników pozwoliło nam osiągnąć najlepszą jakość naszych produktów! Dlatego, warto zaufać specjalistom i zlecić wykonanie medali naszej firmie!
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym konsultantem lub złożenia zapytania o darmową wycenę!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy