IV Enea Pałuki Tour | Medal odlewany

Medale przygotowane na 4 ogólnopolski wyścig rowerowy Enea Pałuki Tour 2019.

Cechy medalu:
Wymiary: 70 x 80 mm
Wstążka: niebieska, standardowa
Kolor medalu: srebro
Informacje dodatkowe: elementy wypełnione farbą

Opis

IV Enea Pałuki Tour 2019 z medalami naszej produkcji

Wyścig kolarski Enea Pałuki Tour to jedna z większych tego typu imprez w naszym kraju. Jej celem jest popularyzacja kolarstwa oraz zdrowego i aktywnego trybu życia.

Impreza odbywa się na pograniczu Kujaw, Wielkopolski i Pomorza  a mogą w niej wziąć udział zarówno zawodowcy jak i totalni amatorzy oraz dzieci. Każdego roku w wydarzeniu biorą udział setki uczestników.

Nie inaczej było tego roku. Zarówno pogoda jak i frekwencja dopisała a organizator doskonale przygotował całą imprezę. Na mecie na uczestników czekały medale odlewane, które przygotowaliśmy na tegoroczną IV edycję.

Interesujące połączenie koła oraz trójkąta, na którym umieściliśmy postać pędzącego kolarza wypełnionego niebieską farbą. Projekt wykonany na medalu prezentuje się bardzo dynamicznie. Poza grafiką na srebrnym krążku umieściliśmy także datę wydarzenia, miejsce oraz tytuł imprezy wraz z logiem sponsora. Całość zawieszona została na niebieskiej wstążce, która została zaszyta na stałe.

Wybierz sprawdzonego i doświadczonego dostawcę medali

Od lat wykonujemy medale na zamówienie według indywidualnych projektów naszych klientów. Fantazyjne kształty, kolorowe medale, połączenia różnych materiałów, obrotowe elementy czy medal z działającym kompasem – to tylko część naszych możliwości. Lata doświadczeń pozwalają nam na stworzenie niemal każdego medalu. Medale kolarskie również nie stanowią dla nas problemu. Dlatego, zaufaj specjalistom i zleć wykonanie medali naszej firmie!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy