Elsassmann | LaserCut

Geometryczny, czarny medal dla biegaczy. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 90 x 55 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: czarny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt medalu wycięty laserem

Opis

Zgrabny medal na Elsassmann triathlon

Kalendarz imprez triathlonowych pełen jest wydarzeń, które odbywają się na terenie Polski, jak i w Europie. Ale czym właściwie jest triathlon? Dla niewtajemniczonych to kombinacja kilku dyscyplin sportowych. W ich skład wchodzi pływanie, jazda na rowerze oraz bieganie. Jednym z bardziej rozpoznawalnych wydarzeń triathlonowych w Europie jest Elsassmann. Ten triathlon we Francji odbywa się w południowej Alzacji. Dzieli się na 6 biegów dostosowanych do poziomu, a dwa z nich skierowane są do dzieci. Organizator tego popularnego wydarzenia każdego roku dba o jego odpowiednią oprawę i wręcza uczestnikom unikalne medale na zamówienie. Ten przygotowała nasza wyspecjalizowana załoga.

Geometryczne ujęcie nowoczesności

Wysokiej jakości nagrody triathlonowe wykonujemy z najlepszych materiałów przy pomocy nowoczesnej technologii. Takie są również nasze medale triathlonowe, a w szczególności medal Elsassmann. Jest to medal LaserCut, który dzięki możliwości cięcia metalu może przybierać dowolne kształty. W związku z tym, stworzyliśmy geometryczny medal, który łączy kwadratowe i trójkątne formy. Jego głęboką czerń podbiliśmy zwracającym uwagę nadrukiem i wyrazistą czerwienią nadruku. Z kolei prześwit w kształcie litery E umieszczony w centralnej jego części dodaje całości nowoczesnego charakteru. Całość prezentuje się elegancko, a dzięki zgrabnej formie idealnie sprawdzi się zarówno na szyi obdarowanego, jak i w jego bogatej kolekcji.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy