Eliminator | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 80×63 mm
Wstążka: standardowa szer. 20 mm
Kolor medalu: srebro antyczne
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

Bieg Eliminator Czantoria z naszymi medalami

Bieg Eliminator składa się z czterech biegów. W pierwszym z etapów startują wszyscy zgłoszeni zawodnicy. Z każdym kolejnym etapem liczba uczestników zmniejsza się o 25%. Organizator ma prawo do przydzielenia dwóch dzikich kart dla uczestników, którzy z jakiegoś powodu nie zmieścili się w limicie czasowym. Po każdym z etapów zaplanowano sześćdziesięciu minutową przerwę, podczas której zawodnicy zostali zgrupowani. Trasa biegu została przygotowana z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Całość biegu Eliminatora przebiega przez malownicze rejony czantorii. Bieg cieszy się ogromnym zainteresowaniem u miłośników biegów górskich. Pomimo stosunkowo krótkiej historii biegu eliminatora uznawany jest za jeden z najlepszych biegów organizowanych w naszym kraju. Podczas trzeciej edycji na starcie stanęło 176 zawodników z czego do mety dotarło 174 osoby. Na terenie imprezy przygotowano miasteczko, w którym zawodnicy, jak i osoby towarzyszące mogły się posilić oraz uzyskać niezbędną pomoc. Całość imprezy przebiegała w przyjemnej atmosferze, a organizator zadbał o atrakcję dla zawodników, którzy odpalali na poszczególnych etapach biegu. Na koniec dnia odbyła się dekoracja, podczas której wręczone zostały nagrody oraz wyjątkowe medale odlewane przygotowane specjalnie na tę okazję.

Medal biegowy przygotowany na Eliminatora posiada niezwykle atrakcyjny kształt nawiązujący do historii regionu. Na medalu zostało umieszczone logo organizatora, całość została odlana z metalu z zachowaniem najwyższych norm jakościowych. Nawet wstążka została dopasowana do barw zajmujących się w logo. Te wszystkie detale sprawiają, że całość prezentuje się bardzo spójnie i estetycznie.

Medale odlewane dla naszych partnerów

Bieg Eliminatora to zaledwie jedno z kilku tysięcy wydarzeń, których byliśmy partnerami. Nasza Firma od lat wspiera wszelkiego rodzaju wydarzenia sportowe, na potrzeby, których wykonaliśmy setki tysięcy medali na zamówienie. Wszystkie nasze medal przygotowujemy, tak aby spełnić oczekiwania klientów.

Zapytaj o darmową wycenę medali którą przygotujemy w 24h!

 

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy