Cross Duathlon Junior Soplicowo | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary:
Wstążka:
Kolor medalu:
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

Cross Duathlon Junior Soplicowo z naszymi medalami

Cross Duathlon to idealne wydarzenie dla rodzin, które chcą aktywnie spędzić weekend. Impreza przeznaczona jest dla dzieci, które nie ukończyły 7. roku życia. Trasa Cross Duathlonu została tak dobrana, aby dzieci mogły ze sobą rywalizować na całym jej dystansie. Podczas wydarzenia nie zabrakło masy atrakcji, które pozwoliły urozmaicić całość imprezy. Zawodnicy rywalizowali na trasie 1/8 i 1/4 pełnego dystansu triathlonu.

Medal Cross Duathlon został wykonany w technologii odlewania wtryskowego co umożliwiło uzyskanie skomplikowanego kształtu i zawarcie wielu szczegółów. Następnie medal został dodatkowo polakierowany, aby uwidocznić szczegóły. W medalu zawarto elementy powiązane z wydarzeniem co dodatkowo czyni go wyjątkowym.

Medale na specjalnie okazje

W Tryumf każdego roku wykonujemy medale na zamówienie liczone w setkach tysięcy egzemplarzy. Duża ilość imprez sportowych oraz kulturalnych nie mogłaby się odbyć bez naszych medali. Od samego początku stawiamy na rozwój własnych procesów produkcji. Doprowadziło nas to do etapu, w którym staliśmy się potentatem na rynku krajowym, a nawet europejskim. Całość produkcji odbywa się w naszych zakładach w stalowej woli. Dzięki temu mamy pewność, że produkowane przez nas medale odlewane są bardzo dobrej jakości!

Zapytaj o darmową wycenę medali którą przygotujemy w 24h!

 

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy