Chojrak judo | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: Ø 80 mm
Wstążka: sublimacyjna z personalizowanym nadrukiem
Kolor medalu: złoty, brązowy i czarny
Elementy wyróżniające: nadruk kolorowy

Opis

     

 Medale na zawody judo w naszym wykonaniu

Klub sportowy Chojrak Judo to jeden z czołowych warszawskich klubów judo, w którym trenują dzieci w różnym wieku. Już od najmłodszych lat (bo już nawet w wieku 3 lat), młodzi adepci tej sztuki walki zaczynają swoją przygodę z judo. Przez zabawę trenerzy już od samego początku wpajają młodym zawodnikom szlachetne wartości judo. Judo dla dzieci to świetny pomysł na dobre rozładowanie nadmiaru energii. Dzięki judo, dziecko rozwija swoje zdolności motoryczne oraz wszystkie partie mięśni.

Medale na zawody judo dla Klubu Chojrak Judo, odlaliśmy według przygotowanego projektu. Motywem przewodnim medalu jest logo klubu, czyli mały, pewny siebie judoka na tle rozbitej ściany z cegły. Medal judo dla dzieci został przygotowany w trzech kolorach a każdy z nich zawiesiliśmy na zielonej szarfie.

Zaprojektujemy i przygotujemy medale na każde zawody judo

Promocja sportu i imprez z nią związanych jest nam zawsze bliska. Od lat pomagamy organizatorom w odpowiednim uhonorowaniu zwycięzców. Medale na zamówienie, wykonujemy według indywidualnego projektu. Po jego akceptacji przystępujemy do produkcji, która odbywa się w naszej odlewni w Stalowej Woli. Wysoka jakość, polska produkcja i szybkość realizacji to niewątpliwe atuty wyróżniające nasze medale odlewane. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Jeśli szukają Państwo medali na swoją imprezę zapraszamy do wypełnienia formularza darmowej wyceny

 

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy