Catfish Cup Poland | Lasercut

Medal o wyrazistej kolorystyce z motywem wędkarskim. Lasercut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 70 x 65 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: czarny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Impreza dla najlepszych wędkarzy, czyli Catfish Cup Poland

Imprezy wędkarskie są w naszym kraju niezwykle popularne. Dzieje się tak, ponieważ wędkarstwo jest jednym z najpopularniejszym hobby, uprawianym przez wielu. Jednak łowienie hobbystyczne a wędkarstwo wyczynowe dzieli przepaść, której pokonanie wymaga lat doświadczenia. Wydarzeniem, które dla wędkarza profesjonalisty stanowi wyzwanie jest Catfish Cup. To największe zawody sumowe w Europie, w których udział biorą najlepsi. Wędkarze próbują swoich sił nad Odrą, szukając w jej głębinach największej ryby. Dla najlepszych wędkarzy organizator przygotował nagrody wędkarskie, którymi są m.in. medale na zamówienie naszego autorstwa.

Medale na zawody wędkarskie

3 edycja zawodów Catfish Cup Poland odbyła się w dniach 4- 8 sierpnia 2021 roku. Na prestiżowe zawody wędkarskie zjechały tłumy profesjonalnych wędkarzy, których celem było zdobycie głównej nagrody. Na koniec zawodów najlepsi uczestnicy otrzymali unikalne medale LaserCut. Są to medale cięte laserowo, które mogą przybierać każdy kształt. Przygotowane w zgodzie z tą nowoczesną techniką medale wycięliśmy w kształt ryby, jednocześnie zachowując elementy nawiązujące do logo zawodów. Wyraziste kolory medalu przyciągają wzrok i przykuwają uwagę. Ich głęboki odcień świetnie się ze sobą komponuje, dzięki czemu całość prezentuje się elegancko i z klasą. Tak starannie i nowocześnie wykonany medal wędkarski z pewnością stanowi dla wędkarza powód do dumy.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy