Bieg Wedla | Medal odlewany

Medal odlewany przygotowany na XVII Bieg Wedla w Warszawie. Medal wykonany z najwyższej jakości stopu cynku i aluminium z elementami wypełnionymi kolorem.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 65 mm
Wstążka: sublimacyjna, personalizowana
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: niektóre elementy wypełnione kolorem

Opis

Najsłodszy bieg, czyli Bieg Wedla

Tegoroczny XVII Bieg Wedla odbył się 6 lutego w Parku Skaryszewskim w Warszawie. Bieg w parku przyciągnął tłumy spragnionych sportowej rywalizacji, dla których po wszystkim przygotowano słodki poczęstunek. Uczestnicy mieli do dyspozycji 5-kilometrową trasę nordic walking oraz biegi na orientację zróżnicowane pod względem trudności. Oprócz tego w biegu mogły wziąć udział dzieci. Uzupełnieniem imprezy były biegi i marsze na orientację w ramach XXVI Zimy na Pradze. Najsłodszy bieg w Polsce, bo właśnie w taki sposób nazywany jest Bieg Wedla, nie mógł się również obejść bez wyjątkowych medali, którymi nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy.

Bieg z medalami pełnymi miłości

Medal w kształcie serca, który przygotowaliśmy na Bieg Wedla to wyjątkowy projekt wykonany z indywidualnym podejściem. Nasze medale na zamówienie mają tę szczególną cechę, że są jedyne w swoim rodzaju i mogą przybrać niemal dowolną formę. Organizator zdecydował, aby w tym roku wykonany specjalnie dla niego medal odlewany przybrał kształt serca. Kolory, jak i zdobienia w kształcie tabliczki czekolady świetnie nawiązują do znanej marki czekolady, którą dodatkowo podkreślają grawery z logo. Całość dopełnia personalizowana wstążka do medalu, która ułatwia jego noszenie oraz przechowywanie, dzięki czemu nagroda przez wiele lat przypomina o osiągniętym zwycięstwie.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

 

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy