Bieg Tarnogórski śladem zabytków UNESCO | Q-medals Standard Plus

Biały medal z nadrukiem przygotowany na Bieg Tarnogórski. Q-medals to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w około 5 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: Ø 50 mm
Wstążka: standardowa biało-czerwona
Kolor medalu: biały
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

Bieg tarnogórski śladem zabytków UNESCO z naszymi medalami

UNESCO to światowa organizacja, która zajmuje się m.in działaniami na rzecz rozwoju nauki i kultury. Stworzona konwencja w sprawie ochrony światowego dziedzictwa kulturowego i naturalnego zobowiązuje państwa, które ją sygnowały do identyfikacji, ochrony, konserwacji, rewaloryzacji i przekazania przyszłym pokoleniom dziedzictwa kulturowego i naturalnego.

Bieg tarnogórski ma na celu zachęcenie wszystkich uczestników do poznania i odwiedzenia zabytków, które zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO i znajdują się w Tarnowskich Górach. Wydarzenie ma na celu nie tylko zachęcać do aktywnego spędzania wolnego czasu. Jest także formą wsparcia dla Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Tarnogórskiej. Całe wydarzenie odbyło się w roku 2021 w nieco innej formie. Rozpoczęło się 4 czerwca a startujący w nim uczestnicy mieli 2 tygodnie na pokonanie 7 km dystansu. Sposób pokonania trasy był dowolny i można było tu wybrać swoją ulubioną formę rekreacji.

Zabytki Unesco w Polsce

Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, która weszła w życie w roku 1975 została przyjęta do tej pory przez 194 Państwa. Na liście obecnie (rok 2021) znajduje się 1154 obiekty z czego 16 z nich jest na terytorium Polski. Jako jedne z pierwszych zabytków, które trafiły na Listę Światowego Dziedzictwa było Stare Miasto w Krakowie oraz Kopalnie Soli w Wieliczce i Bochni. W 2017 roku dołączyła do tego grona Kopalnia rud ołowiu, srebra i cynku w Tarnowskich Górach. Kopalnia ta miała znaczący udział w produkcji ołowiu i cynku na świecie. Polskie zabytki UNESCO znajdujące się na Liście to wyjątkowe miejsca, które warto odwiedzić! Pełna lista dostępna jest na stronie Unesco Polska.

Q-medals to szybkie w realizacji medale, które wykonamy nawet w 5 dni roboczych!

Na przygotowanym przez nas białym medalu, możemy zobaczyć nadrukowany tunel, korytarz, logo UNESCO oraz nazwę i datę wydarzenia. Cały medal zawiesiliśmy na standardowej wstążce w biało-czerwonym kolorze. Prosty i elegancki format medalu idealnie wpasowuje się charakter wydarzenia i jego cel.

Medale z nadrukiem Q-medals to projekty, które zawsze wyróżnia ciekawy design oraz nienaganne wykonanie. Bez wątpienia, nasze doświadczenie gwarantuje, że wykonamy zamówienie zgodnie z wytycznymi i z największą precyzją. Medal na Bieg tarnogórski wykonaliśmy na indywidualne zamówienie naszego klienta. Dlatego też możemy wykonać dowolny medal według twojego projektu również dla Ciebie!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy