V Festiwal Biegu Rzeźnika | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 60 x 60 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: brązowy
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

Bieg Rzeźnika z naszymi medalami

Bieg Rzeźnika to coroczna impreza odbywająca się w Cisnej. Jest to jeden z najtrudniejszych biegów górskich, a całość trasy biegnie przez malownicze tereny Bieszczad. W tym roku impreza zgromadziła ponad trzy i pół tysiąca zawodników z całej Europy. Co ciekawe, wszyscy zawodnicy przebiegli dystans, który pozwala okrążyć kulę ziemską. Tegoroczny Bieg Rzeźnika składał się z siedmiu biegów górskich i jednego biegu przeznaczonego dla najmłodszych. Organizator zadbał o przygotowanie każdej trasy tak, aby spełniała wszystkie standardy i była całkowicie bezpieczna. Impreza odbyła się w dniach 19-23 czerwca i poza zawodnikami zgromadziła całą masę widzów.

Medale na zamówienie to nasza specjalność

Medal odlewany, który przygotowaliśmy na Festiwal Biegu Rzeźnika, nawiązuje do klimatu Bieszczadów. Zawarliśmy w nim podobizny najbardziej charakterystycznych cech związanych z tym rejonem. Medal wykonaliśmy z wysokojakościowych stopów metali, a następnie pokryliśmy lakierem. Dzięki zastosowaniu technologii odlewania wtryskowego uzyskaliśmy wysoką jakość szczegółów. Kolejnym elementem, który został spersonalizowany pod konkretne wydarzenie, jest wstążka, na której został wykonany nadruk. Od lat zajmujemy się produkcją medali na zamówienie, które przygotowujemy na specjalne zamówienie naszych klientów. Wkładamy wszystkie dostępne środki w to, aby nasze medale odlewane spełniały najwyższe standardy jakości. Jednocześnie staramy się nieustannie rozbudowywać ofertę naszych medali, aby spełniały oczekiwania każdego.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy