VI Bieg o Puchar Burmistrza Łańcuta | Łańcucka Piątka | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 65 x 65 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

Łańcucka Piątka z medalami od Tryumf

VI Łańcucka Piątka kolejny raz została uwieńczona naszymi medalami. Wydarzenie, które każdego roku odbywa się w Łańcucie, ponownie cieszyło się dużą frekwencją u zawodników. Nie dziwi więc fakt, że impreza zgromadziła naprawdę sporą liczbę widzów. Bieg każdego roku przyciąga coraz więcej pasjonatów biegania. Dlatego przygotowania do niego są o wiele bardziej rozbudowane, np. ze względu na zwiększoną ilość atrakcji. W tym roku również zadbano o najmłodszych mieszkańców i zorganizowano bieg, w którym mogły uczestniczyć dzieci. To sprawiło, że więcej osób aktywnie uczestniczyło w zawodach i mogło rywalizować o medale, które przygotowaliśmy na tę okazję.

Medale odlewane na każdą okazję

Medal I Łańcucka Piątka przygotowaliśmy ze stopów dwóch metali: cynku i aluminium. W tym przypadku zastosowaliśmy odlewanie wtryskowe, które umożliwia odwzorowanie nawet najmniejszych szczegółów. Medal dodatkowo polakierowaliśmy w barwy nawiązujące do herbu powiatu łańcuckiego. Podobnie jak malowanie, również wstążka nawiązuje do barw powiatu. Wizerunek Pałacu w Łańcucie w połączeniu z lokalnymi barwami sprawia, że cały medal idealnie wpisuje się w symbolikę Łańcuta. Ponadto medale odlewane, które wykonujemy naszym zakładzie, przygotowywane są przez grupę specjalistów. Przez lata opracowywali i dopasowywali etapy wytwarzania medali. W naszej wieloletniej historii wykonaliśmy setki tysięcy medali na zamówienie. Te lata praktyki pozwoliły nam dojść niemal do perfekcji w tym, co robimy. Kompleksowo obsługujemy naszych klientów od pierwszego kontaktu aż do wręczenia medali dla zawodników.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy