Bieg o Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów | Vision Medals

Medal na VI Bieg o Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić najlepszych sportowców.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 70 mm
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: wypełnienie kolorem

Opis

Wydarzenie promujące zdrowy tryb życia

Obecnie miasta oraz gminy organizują imprezy czy też wydarzenia, których celem jest promowanie określonych wartości. Wśród wielu istotnych czynników, które napędzają takie akcje, jest sport i imprezy biegowe. Od lat korzysta z tego gmina Obrazów, która corocznie organizuje Bieg o Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów. Ma on na celu promowanie zdrowego trybu życia i zachęcanie do rozpoczęcia praktykowania sportowych aktywności. Organizatorem tego wydarzenia jest Stowarzyszenie Nasz Region, które zgłosiło się do nas z prośbą o unikalne medale na zamówienie. Stworzyliśmy zatem medale biegowe, które stały się symbolem ubiegłorocznej edycji biegu.

Medale na Bieg o Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów

Trasa biegu przebiegała przez gminę Obrazów, która na całą okolicę słynie z pięknych sadów i dorodnych jabłoni rodzących przepyszne jabłka. Zatem wykorzystanie tego elementu zarówno w nazwie biegu, jak i projekcie medalu było oczywistością. Realizując projekt, postawiliśmy na nowoczesny medal Vision. Charakteryzuje się on tym, że wypełniony jest wyrazistym kolorem, którym w tym wypadku była czerwień. Okrągły medal wyróżnia się zdobieniem znajdującym się w centralnej części. Charakterystyczne jabłko poprzecinaliśmy geometrycznymi liniami, dzięki czemu całość wygląda nowocześnie i unikalnie. Ponadto wszystkie treści umieszczone na medalu są wyraziste i dokładne, a całość z łatwością wyczuć można pod palcami.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy