PKO Grand Prix Gdyni | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary:
Wstążka:
Kolor medalu:
Informacje dodatkowe: wybrane elementy lakierowane

Opis

PKO Grand Prix Gdyni razem z Tryumf 

Cykl zmagań organizowanych w Gdyni składający się z czterech głównych biegów liczących po dziesięć kilometrów. Głównemu wydarzeniu towarzyszą liczne imprezy współtowarzyszące, które zapewniają masę atrakcji dla osób próbujących swoich sił w biegach. Impreza cieszy się renomą, co efektywnie przekłada się na frekwencję podczas całego cyklu.

Medal PKO Grand Prix Gdyni perfekcyjnie nawiązuje do regionu portowego, w jakim odbywa się impreza. Na medalu znalazł się seter oraz lina, które mają nawiązać właśnie do portu znajdującego się w Gdyni. Niebieskie wypełniania ma natomiast nawiązać do morza, które jest wpisane w panoramę Gdyni. Całości odlana z metalu przy zastosowaniu technologii wtryskowej pozwoliło na uzyskanie wysokiej jakości szczegółów. Medal został dodatkowo pomalowany farbą, która pozwoliła na jeszcze lepsze uwidocznienie szczegółów.    

Medale odlewane na twoje wydarzenie

Medale odlewane to nasza specjalność a indywidualne podejście oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że nasze medale na zamówienie zawisły na szyi kilkuset tysięcy biegaczy na całym świecie. Tak wielki sukces to efekt wieloletniej pracy, która poparta doświadczeniem oraz nowoczesnym podejściem sprawiły, że nasza firma stała się potentatem na rynku europejskim. Wyróżniamy się własnym parkiem maszynowym oraz czasem realizacji zamówienia.

Zapytaj o darmową wycenę medali którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy