Bieg Neptuna | Medal odlewany

Medal w niezwykłym kształcie przygotowany na bieg Neptuna.

Cechy medalu:
Wymiary: 66 x 74 mm
Wstążka: personalizowana
Kolor medalu: złoty
Informacje dodatkowe: wybrane elementy lakierowane

Opis

4 Bieg Neptuna w Trzebieży

Ostatnia niedziela lipca 2019r. w Trzebieży była pełna sportowych emocji. Odbywający się wtedy Bieg Neptuna przyciągnął rzesze amatorów biegania. Poza trasą biegu głównego biegnącą przez ulice, chodniki i leśne ścieżki zorganizowane zostały dodatkowo marsz i bieg Nordic Walking na 5 km oraz bieg Syren i Trytonów w głąb Zalewu Szczecińskiego. Wszystkie przygotowane wyzwania cieszyły się równie dużym zainteresowaniem co bieg główny.

Medale przygotowane na wydarzenie biegowe

Medale odlewane, które przygotowaliśmy na ten bieg to wykonane według nietypowego projektu małe dzieła sztuki. Stworzyliśmy medal o nietypowym kształcie wzorowanym na kole sterowym statku. Ozdobiliśmy go na awersie wizerunkiem Neptuna trzymającego trójząb. Natomiast, rewers medalu zawiera miejsce wydarzenia oraz datę kiedy się odbył. Całość w kolorze antycznego złota z eleganckimi ażurami oraz przetłoczeniami sprawia, że medal nabiera trójwymiarowości.

Przygotowywane przez nas nagrody sportowe to niezwykle szeroka gama produktów. Coraz częściej organizatorzy szukają nie tylko medali ale również statuetek powiązanych tematycznie, które trafią do najlepszych zawodników! Całe zamówienie bez problemu zrealizujemy także na twoje wydarzenie sportowe!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy