Bieg na skocznię | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 65 x 75 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: srebrno – czarny
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

Bieg na skocznię, czyli bieg z jedną przeszkodą

Bieg na skocznię należy do się biegów z przeszkodami, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wymaga on niezwykłych umiejętności i wyjątkowo silnej woli. W skład zawodów wchodzą różne kategorie, np. Barbarian Race Kids, Barbarian Arrow, Barbarian Race oraz Barbarian Hill. Trasy poszczególnych biegów różnią się długością oraz poziomem skomplikowania. Zawodnicy mają do pokonania od 6 do 13 kilometrów, a wybór trasy zależy głównie od poziomu zaawansowania biegacza. Jednak Bieg na skocznię odbiega od innych biegów, ponieważ zawodnicy, którzy się na niego zdecydują, muszą pokonać dystans oraz trudności skoczni. Ta jedna przeszkoda naprawdę potrafi utrudnić zawodnikowi bieg. Dlatego organizator zadbał o wiele aspektów, gwarantujących biegaczom niezapomniane przeżycia. W tym zbudowanie przeszkód, przygotowanie trasy pod względem technicznym i zorganizowanie medali, których stworzenie zlecił naszej firmie.

Medale odlewane dopracowywane latami

Medal, który przygotowaliśmy na tę wyjątkową okazję, wykonali nasi najlepsi specjaliści. W tym celu wykorzystali oni technologię odlewania ciśnieniowego, które pozwoliło nam uzyskać naprawdę wysoką jakość. Proces produkcji medali odlewanych szlifowaliśmy latami, dzięki temu staliśmy się potentatem w ich produkcji. Własny park maszynowy oraz doświadczony zespół pozwala nam produkować unikalne medale na zamówienie już nawet w 5 dni roboczych. Ponadto na medal na Bieg na skocznię nałożyliśmy lakier, który uwidocznił wszystkie szczegóły. Całość podkreśla dopasowana wstążka, która tworzy spójną harmonię z resztą medalu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy