Biegi Górskie z charakterem | Medal odlewany

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 79 mm
Wstążka: personalizowana o szer. 20mm
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: elementy lakierowane

Opis

Biegi Górskie z charakterem za nami

Wielu uważa, że aby wziąć udział w biegach górskich należy mieć nie tylko umiejętności, ale również naprawdę wojowniczy charakter. Coś w tym jest, dlatego jeden z biegów jasno podkreślił rolę charakteru w swojej nazwie. Są to oczywiście Biegi Górskie z charakterem, które w tym roku zgromadziły na starcie kilkuset zawodników. Celem tego charakternego biegu było przebiegnięcie wyznaczonej trasy w jak najkrótszym czasie. Jednak organizator zadbał o to, aby trasa ta nie była za prosta. Z tego powodu wytyczył ją przez wymagające górskie ścieżki, zachowując wszystkie zasady bezpieczeństwa. Oprócz tego organizator przygotował również wiele atrakcji dla zawodników oraz kibicujących im gości imprezy.

Tworzenie medali odlewanych to nasza historia

Specjalnie na Biegi Górskie z charakterem zaprojektowaliśmy medal odlewany, który nawiązuje tematyką do atmosfery biegu. Medal wykonaliśmy w technologii odlewania ciśnieniowego, co umożliwiło nam odwzorowanie skomplikowanego kształtu. Następnie pomalowaliśmy go, aby zwiększyć jego atrakcyjność i uwidocznić szczegóły. Dodatkowo medal podkreśla personalizowana wstążka z nadrukiem, która kolorystycznie nawiązuje do medalu. Wszystkie medale odlewane, które oferujemy naszym klientom, powstają w naszych zakładach produkcyjnych, z których możemy być dumni. Zajmujemy się produkcją medali na zamówienie od początku do końca. Samodzielnie wykonujemy projekty, formy, odlewamy i obrabiamy. Wszystkie te czynności wykonujemy we własnym zakresie dlatego mamy pełną kontrolę nad całym procesem produkcji.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy