Bibby Fair Pay Run | Vision Medals

Medal przygotowany na bieg wirtualny Bibby Fair Pay Run, w którym organizator promuje kulturę płatniczą.

Cechy medalu: 
Wymiary: 75 x 56 mm
Wstążka: sublimacyjna w kolorystyce zbliżonej do medalu
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy

Opis

Bibby Fair Pay Run z medalami od Tryumf. Promujemy kulturę płatniczą.

Terminowe opłacanie faktur to problem, z którym boryka się około 80% polskich firm. Nieterminowe płatności tworzą zatory płatnicze, które utrudniają przepływ gotówki w firmie. W tym roku firma Bibby Financial Services chce zwrócić uwagę na ten problem w nieco inny, nietypowy sposób. Zorganizowany przez nich wirtualny bieg Bibby Fair Pay Run, ma na celu pokazanie opinii publicznej, że dla prężnie rozwijającej się gospodarki terminowe opłacanie faktur to podstawa. Dzięki takiej promocji, większa ilość ludzi będzie świadoma tego problemu. Jest także spora szansa, że uda się nam ograniczyć zatory płatnicze!

Impreza wirtualna trwa przez 30 dni w trakcie, której jeśli przebiegniemy 50 km otrzymamy przygotowany przez Tryumf medal. Poza tym organizator przewidział dla uczestników, którzy pokonają ten dystans dyplom pamiątkowy oraz gadżety od partnerów.

Wszystkie medale odlewane z nadrukiem kolorowym na imprezę Bibby Fair Pay Run przygotowaliśmy w naszej odlewni w Stalowej Woli. Nasze Vision Medals to nowość na polskim i europejskim rynku.

Dzięki ich właściwością możemy przygotować kilka wersji medali, przy użyciu tylko jednej matrycy do odlewu. Dzięki temu znacząco spada cena całej realizacji. Nadrukowany kolorowy projekt przedstawia biegacza w dynamicznej pozycji. Każdy z medali jest zawieszony na personalizowanej wstążce kolorystką zbliżoną do nadruku na medalu. Całość wyszła bardzo ładnie i ciekawie a pierwsze medale z nadrukiem już trafiły do uczestników tego wirtualnego wydarzenia.

Jeden medal na wiele imprez – Vision Medals

Stworzyliśmy nowy rodzaj medali, który rozwiązuje wiele problemów polskich organizatorów imprez sportowych. Dzięki wykorzystaniu techniki nadruku kolorowego na medalu nasz produkt można wykorzystać na wielu imprezach zmieniając tylko projekt nadruku. Bez wątpienia, można je też wykorzystać w różnych kategoriach wiekowych czy dystansowych. Dlatego, sprawdź nasze medale sportowe na zamówienie Vision Medals!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy